Категорії Інформація
Каси Додати подію
Двоє на гойдалках
30 листопада 2023

Двоє на гойдалках

Ціна: 250-450 грн

ПК Прометей
б-р Незалежності, 4
Купити квиток
250-450 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Двоє на гойдалках"

Тривалість події — 120 хвилин.
30 лист., четвер

Про подію

Найромантичніша вистава в стилі джаз «ДВОЄ НА ГОЙДАЛКАХ»

Міський культурний центр «Прометей»

Наші герої - чоловік і жінка. Самотні у величезному місті. “Велике яблуко”, як називають Нью-Йорк. Але тепла тут вистачає зовсім не кожному. Одного вересневого вечора в одній квартирі пролунав телефонний дзвінок. У наш час це може бути випадкове повідомлення в месенджері або помилковий лист. Але саме так почалася їхня історія нової надії. Жвава незібрана Гітель, яка так хоче подарувати своє кохання цьому великому розгубленому чоловіку, чиї душевні рани не загоїлись.

Вистава в стилі джаз Ця історія трапилася у величезному Нью-Йорку. Але вона могла статися у будь-якому іншому великому місті. «Самотність не знає тиші», - говорив Жан Кокто. І герої вистави — танцівниця Гітель Моска та її випадковий знайомий адвокат Джеррі Райн зненацька і раптом

стають близькими людьми. Вони тягнуться один до одного. Спочатку просто від самотності, тому що ні на нього, ні на неї ніхто не чекає вдома. Що ні він, ні вона не здригаються від довгоочікуваних телефонних дзвінків. Що ні він, ні вона не проводять довгі вечори з тим хто їм дорогий. Їх кидає з однієї крайності до іншої, вони роблять один одному боляче, але продовжують триматися один за одного. Ця зустріч перевертає все їхнє життя!

Випадкова пара — нестійкі, як на гойдалці стосунки. Вони допомогли один одному вижити, повірити в себе, знайти справжнє бажання жити. І все ж, чи не пройшли вони повз любов?

Вирішувати глядачам.

У ролях:

Гітель – заслужена артистка України - Тетяна Шляхова

Джері – заслужений артист України, актор театру ім. Івана Франка - Олексій Зубков

Тривалість – 2 години з антрактом

Режисер-постановник - Тетяна Аркушенко

Художник-сценограф - Юлія Завулична

Продюсер - Вікторія Назарова

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код